Rozwiązania dla domu

ESET SMART SECURITY PREMIUM

Jest to rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcą mieć wszystko co najlepsze, łącznie z dodatkową ochroną w przypadku kradzieży a także wygodnym menedżerem haseł

Zabezpieczenie klasy premium

Zapewnia kompletną ochronę komputera. Doskonale łączy w sobie niezawodne wykrywanie zagrożeń z szybkim działaniem i utrzymaniem niezmienionej wydajności chronionego komputera.

Zabezpiecz się przed wirusami z internetu

Chroń swoją cyfrową tożsamość i zabezpiecz realizowane w sieci płatności online. Zabezpiecz swój laptop na wypadek kradzieży lub zgubienia i zadbaj o bezpieczeństwo swoich dzieci, gdy korzystają z Internetu.

ESET INTERNET SECURITY

Idealny dla użytkowników, którzy troszczą się o swoją prywatność podczas korzystania z Internetu do zakupów, bankowości elektronicznej, pracy i komunikacji.


Chroń swoją prywatność

Chroni przed wszystkimi rodzajami złośliwego oprogramowania, tj.: wirusami, zagrożeniami szyfrującymi ransomware, robakami i programami szpiegującymi.


Ochrona sieci domowej

Zabezpiecz swój domowy router i sprawdzaj bezpieczeństwo podłączonych do niego urządzeń. Zabezpiecz się przed niepowołanym dostępem do Twojej kamery internetowej.

ESET NOD32 ANTIVIRUS

Szybka i niezawodna ochrona dla graczy oraz użytkowników domowych. Zainstaluj i zapomnij. Chroni komputery z systemami Windows, macOS i Linux.

Niezawodny i dyskretny

Chroni przed wszystkimi rodzajami złośliwego oprogramowania, tj.: wirusami, zagrożeniami szyfrującymi ransomware, robakami i programami szpiegującymi.

Świetna wydajność komputera

Program ESET działa niezauważenie dla Ciebie i Twojego komputera, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z jego możliwości, grając, pracując czy przeglądając Internet.

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami !

ESET