https://mirkom.info/wp-content/uploads/2018/12/kadryiplace-430x435.png

Kadry i Płace

Program wspomaga zarządzanie płacami oraz danymi kadrowymi pracowników. Kompleksowo obsługuje wszystkie formy zatrudnienia w tym także umowy cywilno-prawne. Zgodny z obowiązującym prawem pracy.

Automatyzuje obliczanie płac, planowanie i ewidencję czasu pracy oraz umożliwia prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej. Wspomaga rozliczenia z US i ZUS. Obsługuje elektroniczne polecenia przelewów wynagrodzeń oraz płatności zaliczek na podatek dochodowy, ZUS. Współpracuje z aplikacją Płatnik oraz systemem SODiR. Łatwe dostosowanie programu do potrzeb firmy.

Finanse i księgowość

Program wspomaga prowadzenie pełnej księgowości, realizuje wszystkie zasadnicze operacje księgowe – od budowania planu kont i łatwego księgowania dokumentów poprzez automatyczny bilans zamknięcia, pełne rozrachunki i rozliczenia, aż do gotowych lub zdefiniowanych przez Użytkownika zestawień i sprawozdań.

Zapewnia obsługę płatności elektronicznych i współpracę z bankami (Alior Bank, BNP Paribas, BPH, PEKAO, PKO, ING, BZ WBK, Raiffeisen Bank, BRE, BGZ, Bank Millennium, BOŚ, GETIN Bank, Noble Bank).

https://mirkom.info/wp-content/uploads/2018/12/fik-430x435.png
https://mirkom.info/wp-content/uploads/2018/12/handel-430x435.png

Handel Pro

Program wspomaga sprzedaż i gospodarkę magazynową. Umożliwia wystawianie dokumentów: sprzedaży, zaliczek, magazynowych, zakupu i płatności. Obsługuje firmy wielooddziałowe.

Współpracuje z drukarkami, kasami fiskalnymi i czytnikami kodów kreskowych. Zapewnia obsługę płatności elektronicznych i współpracę z bankami. Współpraca z serwisem miedzyfirmami.pl zapewnia integrację procesów biznesowych w zakresie wystawiania e-faktur i wysyłania do kontrahentów.

Faktura

Program wspomaga obsługę sprzedaży w firmach usługowych i handlowych, nieprowadzących gospodarki magazynowej. Wystawia niezbędne dokumenty sprzedaży i zaliczek. Rozlicza transakcje gotówkowe i bezgotówkowe.

Obsługuje drukarki fiskalne. Zapewnia obsługę płatności elektronicznych i współpracę z bankami. Współpraca z serwisem miedzyfirmami.pl zapewnia integrację procesów biznesowych w zakresie wystawiania e-faktur i wysyłania do kontrahentów.

https://mirkom.info/wp-content/uploads/2018/12/fakturka-430x435.png