Strony www to coś więcej niż wizytówka. W obecnych czasach serwisy internetowe dają dużo więcej możliwości. Bawią, śmieszą, edukują, a co ważniejsze… budują wizerunek jej właściciela. Strona internetowa to już nie tylko informacja o firmie i dane adresowe. Teraz dzięki posiadaniu odpowiedniego serwisu internetowego firma dostaje możliwość porozumiewania się ze swoimi klientami, badania potrzeb rynku, analizy zachowań swoich użytkowników…

https://mirkom.info/wp-content/uploads/2018/04/lapek-800x274.png

Posiłkując się zdobytą wiedzą i doświadczeniem wiemy, czym tak naprawdę musi charakteryzować się serwis internetowy. Nie oznacza to jednak, że potraktujemy Cię taśmowo. Dla nas najważniejsze jest to, byś dostał to, czego oczekiwałeś… a jednocześnie to, co wymagane jest przy projekcie podobnym do Twojego.

Nie sposób jest wymienić wszystkich funkcjonalności, które możemy Ci zaoferować. Internet jest duży, a funkcjonalności, które mogą wystąpić w serwisach jest ogrom.

Strony WWW

Usługi dotyczące stron www

Strony tworzone w CMS

Tworzymy strony internetowe w prężnie rozwijającym się cms, jakim jest WordPress. Każda strona tworzona jest indywidualnie pod każdego klienta. Dzięki, temu, iż strona tworzona jest w systemie zarządzania treścią, każdy z klientów samodzielnie będzie mógł uzupełniać oraz dodawać nowe informacje do swojego serwisu.

https://mirkom.info/wp-content/uploads/2018/04/code-167x167.png
https://mirkom.info/wp-content/uploads/2018/04/laptop-167x167.png

Responsywność stron

Wszystkie strony, które tworzymy są responsywne. Dzięki temu strona dopasowuje się do każdej rozdzielczości. Duża część użytkowników przegląda strony na urządzeniach mobilnych. Dzięki responsywności, twoja strona będzie wyglądała dobrze na każdym urządzeniu.