WAPRO Best - środki trwałe

WAPRO Best - System do zarządzania majątkiem trwałym dla małych i średnich firm

WAPRO Best to nowoczesny system ułatwiający ewidencjonowanie, aktualizację, inwentaryzację środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz pozostałych składników majątku. Program WAPRO Best ułatwia zarządzanie majątkiem firmy. Program jest również na platformie WAPRO online i rozliczany jako usługa (w modelu SaaS).
Program przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych ora wyposażenia. Program automatycznie nalicza odpisy amortyzacyjne wg różnych kluczy. Uwzględnia takie operacje jak: ulepszenie, przeszacowanie, sprzedaż, likwidacja .

 

Z wszystkich czynności tworzone są automatyczne noty księgowe na potrzebny systemu finansowo-księgowego.

Wszystkie analizy, wydruki oraz dokumenty oferowane przez program są wykonane w narzędziu Crystal Reports. Dzięki temu są one czytelne i przejrzyste. System daje użytkownikowi możliwość generowania własnych ustawień, dostosowanych do jego potrzeb.

https://mirkom.info/wp-content/uploads/2018/06/best-750x1000.jpg
wapro best

Aplikacja może pracować zarówno na pojedynczym stanowisku jak i w sieci komputerowej. W małych instancjach, gdzie wymogi związane z wydajnością serwera baz danych nie są zbyt wygórowane. Rozwiązanie charakteryzuje się małymi wymaganiami sprzętowymi, dużą wydajnością i stabilnością. Dzięki temu możliwa jest rozbudowa własnego systemu wraz  z wzrostem firmy od pojedynczej instancji na jednym komputerze, po wielostanowiskowe instancje sieciowe z wykorzystaniem wydajnych wieloprocesowych serwerów.

Przyjazny i ergonomiczny interfejs użytkownika, elastyczny i łatwo konfigurowalny

Przejrzysty interfejs programu w pełni wykorzystuje zalety środowiska Windows. Mnogość opcji konfiguracyjnych pozwala na przystosowanie aplikacji do specyficznych wymagań użytkownika oraz zapamiętanie takiego układu jako prywatną, domyślną konfigurację. Dotyczy to większości okien programu. Zadbano przy tym o prostotę i ergonomię obsługi programu.

Przejrzysty interfejs

WAPRO Best w pełni wykorzystuje zalety środowiska Windows. Ogromną zaletą programu jest zachowanie „klawiszologii” znanej z innych programów WAPRO ERP. Co więcej interfejs tego produktu jest niezwykle podobny do programów WAPRO Mag czy też WAPRO Fakir, dlatego osoby korzystające z tamtych programów nie będą miały problemu z obsługą systemu WAPRO Best. W szczególności identyczne są mechanizmy zarządzania raportami, administracji użytkownikami/grupami.

Korzyści z użytkowania programu WAPRO Best

  • Pełna kontrola nad posiadanym przez przedsiębiorstwo majątkiem
  • Automatyczne wykonywanie wszystkich niezbędnych operacji na środkach trwałych i wyposażeniu
  •  Automatyczna wymiana danych z programem WAPRO Fakir