WAPRO Mag

Sprzedaż i magazyn Aktualny, wydajny i nowoczesny system obsługi sprzedaży i magazynu

WAPRO Mag to program przeznaczony do obsługi procesów sprzedaży oraz zarządzania pracą magazynów w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych .

Program przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji towarowo-wartościowej w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych, o różnym profilu działalności. Pozwala na wspomaganie sprzedaży poprzez rozbudowany system wariantów sprzedaży, cenników, upustów, kontrolę zobowiązań i należności. Oprócz tego ułatwia analizę przepływu towarowego, poprzez możliwość tworzenia różnorodnych zestawień przychodów i rozchodów towarów w dowolnym okresie.

WAPRO Mag jest wynikiem połączenia dotychczasowych, bogatych doświadczeń firmy, jako producenta aplikacji biznesowych, z możliwościami jakie daje zastosowanie najnowszych technologii. Nowa wersja programu jest w pełni zintegrowana i kompatybilna ze środowiskiem oraz interfejsem Microsoft Windows.

Wbudowany moduł zamówień pozwala na sprawne zarządzanie zapasami magazynowymi. Moduł rozrachunków i dokumentów finansowych, zapewnia rozliczanie i kontrole stanu płatności w oparciu o raporty kasowe i bankowe.

WAPRO Mag

WAPRO Mag składa się z trzech podstawowych modułów:

Finansowy

W skład modułu finansowego wchodzą rejestry operacji bankowych, kasowych, rozrachunków z kontrahentami.

Zarządzanie sprzedażą

Moduł zarządzania sprzedażą wyposażony jest w wiele mechanizmów automatyzujących pracę zarówno osób związanych z fizycznym obrotem jak i osób dokumentujących ten obrót.

Zarządzanie magazynem

Moduł przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji towarowo-wartościowej oraz zarządzania gospodarką magazynową firmy.

WAPRO Mag dostępny jest w czterech wariantach:

Zobacz w jakich wariantach dostępne jest oprogramowanie

Wariant START - przeznaczony dla jednoosobowych mikroprzedsiębiorstw, firm rodzinnych gdzie podstawową funkcją programu jest fakturowanie prostej sprzedaży towarów, produktów, wyrobów w małym sklepie czy też kiosku.

wariant BIZNES - przeznaczony dla kilkunastoosobowych, małych firm, które wymagają już obsługi wielu magazynów reprezentujących oddziały firmy, filie czy punktu sprzedaży detalicznej.

wariant PRESTIŻ - przeznaczony dla kilkudziesięcioosobowych, średnich firm posiadających wiele oddziałów, filii, sklepów na terenie kraju. Wariant PRESTIŻ wspiera obsługę wewnątrz unijnego oraz poza unijnego obrotu towarowego.

wariant PRESTIŻ PLUS - posiada pełną funkcjonalność wariantu PRESTIŻ i przeznaczony jest dla użytkowników o specyficznych wymaganiach i umożliwia praktycznie dowolną rozbudowę.