WAPRO Gang

Zintegrowany, nowoczesny system kadrowo-płacowy

WAPRO Gang to zintegrowany system kadrowo-płacowy, przeznaczony do wspomagania pracy działów kadr oraz rachuby płac w przedsiębiorstwach produkcyjnych, usługowych i handlowych. Może też być z powodzeniem wykorzystany w jednostkach budżetowych i biurach księgowych. WAPRO Gang jest wynikiem połączenia dotychczasowych bogatych doświadczeń firmy, jako producenta aplikacji biznesowych, z możliwościami jakie daje zastosowanie najnowszych technologii informatycznych.

 

WAPRO Gang jest systemem elastycznym, dopasowanym do wymagań różnych podmiotów gospodarczych. Znajduje zastosowanie w przedsiębiorstwach i instytucjach o zróżnicowanym stanie zatrudnienia i różnorodnych systemach wynagrodzenia i rozliczania czasu pracy. Program ułatwia prowadzenie ewidencji kadrowej, naliczanie wynagrodzeń i zasiłków z ubezpieczenia społecznego itp. Program dostępny jest w trzech wariantach: BIZNES, BIURO i PRESTIŻ skalowalnych w zależności od wielkości firmy i jej potrzeb.

https://mirkom.info/wp-content/uploads/2018/06/gang-750x1000.jpg
wapro best

Aplikacja może pracować zarówno na pojedynczym stanowisku jak i w sieci komputerowej. W małych instancjach, gdzie wymogi związane z wydajnością serwera baz danych nie są zbyt wygórowane. Rozwiązanie charakteryzuje się małymi wymaganiami sprzętowymi, dużą wydajnością i stabilnością. Dzięki temu możliwa jest rozbudowa własnego systemu wraz  z wzrostem firmy od pojedynczej instancji na jednym komputerze, po wielostanowiskowe instancje sieciowe z wykorzystaniem wydajnych wieloprocesorowych serwerów.

Przyjazny i ergonomiczny interfejs użytkownika, elastyczny i łatwo konfigurowalny

Przejrzysty interfejs programu w pełni wykorzystuje zalety środowiska Windows. Mnogość opcji konfiguracyjnych pozwala na przystosowanie aplikacji do specyficznych wymagań użytkownika oraz zapamiętanie takiego układu jako prywatną, domyślną konfigurację. Dotyczy to większości okien programu. Zadbano przy tym o prostotę i ergonomię obsługi programu.

Współpraca

Podstawowe funkcje

  • Zarządzanie użytkownikami
  • Obsługa umów cywilno-prawnych
  • Home banking
  • Elastyczność
  • i wiele innych